Przeglądy -Naprawa -Renowacja

Warsztat Samochodowy Poznań

Skup Aut Poznań

QUICK ANCAR Mobilny elektryk mechanik warsztat  Trójmiasto

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h Poznań i Okolice 

+48 609 240 307

 

Mobilny Mechanik Gdańsk Gdynia Sopot

Mobilny Elektryk Trójmiasto 

 

+48585859917

Pomoc Drogowa - Holowanie -Naprawa

Awaryjne Odpalanie Samochodu Poznań

Auto zastępcze na czas naprawy 

naprawa blacharsko-lakiernicza, Poznań, 24h, usługi, szybko, profesjonalnie, kolizja, wypadek, lakier, precyzja, detale, awaria, weekend, bezpieczeństwo, trwałość.
07 listopada 2023

To warsztat jedzie do Ciebie Nie ty do warsztatu / Mobilny Warsztat 24h Poznań i okolice

MECHANIK SAMOCHODOWY

 

Warsztat Poznań Mobilne dojazdy– KONTAKT: Aby zgłosić usterkę w swoim aucie wystarczy zadzwonić pod numer tel.  Telefoniczne zgłoszenie usterki przebiega bardzo sprawnie, ponieważ pełniący dyżur mechanicy i elektrycy zawsze pytają o objawy awarii, informują o wstępnej diagnozie, koszcie naprawy i czasie oczekiwania na specjalistę. Nasi specjaliści dojeżdżają do potrzebujących pomocy Kierowców nawet w 15 minut po otrzymaniu zgłoszenia.
 
JAK DZIAŁAMY? Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przyjmując pojazd do naprawy w pierwszej kolejności wystawiamy protokół naprawczy potwierdzający wykonywane czynności. Następnie przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę, po której informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych usterkach w jego aucie. Przedstawiamy również ostateczne koszty naprawy pojazdu w formie kosztorysu uwzględniającego ceny części i usługi oraz odpowiadamy na wszystkie pytania Klienta. Ustalamy także termin zakończenia prac naprawczych, biorąc pod uwagę sugestie właściciela. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego przystępujemy do pracy. W trakcie naprawy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po przeprowadzeniu całego procesu naprawczego, zapraszamy po odbiór auta do naszego warsztatu lub transportujemy samochód we wskazane przez Klienta miejsce i rozliczamy się wedle wcześniej ustalonej kwoty. USŁUGI: Mobilny Warsztat Samochodowy Poznań, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa, Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta GODZINY PRACY: Pracujemy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach: 9:00-23:00 Aby wezwać lawetę lub mobilny warsztat samochodowy, a także chcąc skorzystać z usług mechaniki oraz elektryki samochodowej na mobilnym serwisie wystarczy zadzwonić pod tel
Dlaczego warto korzystać z usług mobilnego warsztatu samochodowego? Mobilny warsztat samochodowy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Jak to możliwe? Dzięki temu, że mechanicy i elektrycy samochodowi przyjeżdżają we wskazane miejsce – Klienci nie muszą tracić już czasu na dojazd do stacjonarnego serwisu, ani oczekiwać na naprawę pojazdu. Podczas naprawy auta przez specjalistów z mobilnego warsztatu samochodowego właściciel samochodu może zająć się swoimi sprawami we własnym domu, pod którym my naprawimy pojazd. Korzystając z naszych usług Klienci nie muszą również wzywać auto lawety i holować pojazdu do stacjonarnego serwisu, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.

 

Mobilny Mechanik

+48609240307

Auto serwis